Serwis modeli rc

 

Zakres napraw.

Obejmuje naprawy poprzez wymianę części, naprawę części, dorobienie/wykonanie uszkodzonego lub brakującego elementu. Zwłaszcza kiedy uszkodzona część nie jest już dostępna w sprzedaży. Serwis może też obejmować przegląd łożysk, elementów ruchomch, kół zębatych itp. elementów.

Jeśli masz do naprawy samolot, samochód, łódź, drona, czołg lub inny pojazd lub użądzenie związane z modelarstwem rc - napisz do mne, ustalimy szczegóły.

Czas napraw.

Zdecydowanie najszybciej z dostęnych na rynku serwisów ponieważ nie jestem zawalony zleceniami tak jak inne serwisy. Sprawnie informuję klienta o efektach przeglądu/naprawy i szybko odsyłam serwisowany przedmiot. A dodatkowo brak ściem z którymi można się spotkać u co niektórych tzw. "specjalistów", jak np. że na część trzeba czekać dwa miesiące.

Gdzie serwis?

Lokalizacja to Warszawa - Ursynów

W związku z tym że umawianie się z klientem zajmuje dużo czasu i nie zawsze kończy się sukcesem jak i to że często klient zjawia się o innej godzinie niż ta umówiona, lub nawet innego dnia to aktualnie modele do napraw/przeglądów przyjmuję wysyłkowo - Paczkomat InPost.

Taka forma pozwala mi na sprawny odbiór i co najważniejsze szybki przegląd/naprawę oraz sprawne przesłanie klientowi otrzymanego towaru.

Najczęściej już następnego dnia po dniu w którym otrzymałem towar jestem wstanie ocenić zakres prac/napraw związanych z niesprawnym/uszkodzonym przedmiotem co daje możliwość szybkiego kontaktu z klientem i ustalenie szczegółów.

Wycenę kosztów/prac ustalam po otrzymaniu informacji. Przydatne będą takie informacje jak: jakiej firmy jest samolot/auto lub co kolwiek innego i jaki to model, co nie działa, co jest uszkodzone. Warto też dołączyć do wiadomości zdjęcie uszkodzonego elementu lub opisać czym objawia się usterka.

Nauka sterowania modelem rc.

Jeśli zaczynasz swą przygodę z rc i masz mnóstwo pytań i chciałbyś bezpiecznie nauczyć się sterować modelem rc to mogę Ciebie w tym wesprzeć. Jeśli masz do oblatania model rc to mogę go oblatać a i przekazać Tobie wskazówki jak model się zachowuje i na co zwrócić uwagę pilotując go.

A gdy zaczynasz przygodę z samochodami rc to też mogę Tobie dużo wyjaśnić. Nauczyć jak dbać o auto, jak je poprawnie serwisować. Jak jest zbudowane i jak dokładnie działa każdy element.

[powrót]

 

 

Zapraszam do "kontaktu" , Andrzej Głębocki.